BOWLING

Tor bowlingowy wraz z z kulami do gry oczekującymi na maszynie do powrotu kul

Bowling w Parku wodnym OCtopus

Jedną z głównych atrakcji naszego obiektu jest 4-torowa kręgielnia, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do gry w bowling firmy Via-Bowling. Projekt kręgielni wykonany był przez fachowców zajmującymi się od lat realizacją tego rodzaju obiektów. Tory, kule, kręgle, maszyny do ich ustawiania oraz system obliczania i zobrazowania zdobytych punktów Via-Bowling składają się na najwyższej jakości wyposażenie.

Kręgielnia czynna: od poniedziałku do piątku 14:00-22:00
soboty i niedziele 12:00-22:00

Wszystkie tory znajdujące się w obiekcie posiadają opcjonalny system podnoszonych bandy. Wszystko po to aby po rzucie kula nie mogła wypaść z toru, dzięki czemu osoby początkujące i dzieci, nie miały żadnych problemów z trafianiem w kręgle. Tory umożliwiają wyśmienitą zabawę przy świetle ultrafioletowym. Osoby, które nie potrafią grać w bowling mają możliwość uzyskania fachowej, bezpłatnej porady u pracowników kręgielni, którzy nie tylko dokładnie wytłumaczą zasady gry i pomogą dobrać odpowiedni sprzęt ale także zademonstrują jak powinien wyglądać prawidłowo wykonany rzut kulą.

Tory w Parku Wodnym OCTOPUS są w pełni zautomatyzowanie i skomputeryzowanie, co zapewnia płynną grę. Punktacja wraz z wynikami poszczególnych gier podawane są na bieżąco, w jasny i przejrzysty sposób dodatkową atrakcją jest pomiar prędkości kuli co jeszcze bardziej pobudza rywalizację.

W trakcie gry zapraszamy do zapoznania się z menu baru, zawierającym szybkie i smaczne przekąski, chłodzące i dodające energii napoje oraz trunki. Personel, zajmujący się wyłącznie klientami na torach, zapewnia obsługę kelnerską na najwyższym poziomie.

Co to jest bowling?

Jest to najpopularniejsza odmiana gry w kręgle. W odmianie tej występuje dziesięć kręgli ustawionych w trójkąt. Gracz ma za zadanie strącić je w jak najmniejszej ilości rzutów.Gra składa się z dziesięciu rund dla każdego gracza. Na początku każdej rundy kręgle są ponownie ustawiane. W każdej rundzie gracz ma dwa rzuty. Runda kończy się gdy zawodnik strąci wszystkie kręgle, bądź skończą mu się rzuty. Za każdy strącony kręgiel gracz dostaje 1 punkt.Wyjątki:“strike” – następuje gdy zawodnik strąci wszystkie 10 kręgli w jednym rzucie (pierwszym z rundy). Kręgle z następnych dwóch rzutów będą liczone podwójnie.“spare” – następuje gdy zawodnik strąci wszystkie 10 kręgli w jednej rundzie. Kręgle z następnego rzutu będą liczone podwójnie.

Regulamin

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Cennik bowling

Organizujemy również imprezy zamknięte, urodziny, turnieje firm.

Rezerwacja torów

tel. (061) 89 26 255 w godzinach 14:00-22:00
tel. (061) 89 26 540 w godzinach 7:30-15:30

Galeria bowling