Basen sportowy P.W. Oktopus

Basen Sportowy:

Sześciotorowy basen o wymiarach 25mx12,50m i głębokości od 135cm do 180cm.  Niecka  wyposażona jest w podnośnik basenowy przeznaczony dla osób niepełnosprawnych, które pragną korzystać z basenu. Jest to stabilne siedzisko z oparciem, umożliwiające bezpieczne opuszczenie osoby niepełnosprawnej do wody. Temperatura wody w basenie sportowym wynosi 28 stopni C (+/- 0.5), zapewniając idealne warunki do rekreacyjnego pływania.

Basen Rekreacyjny:

Przeznaczonym do celów rekreacyjnych o głębokości od 0,60 do 0,90 metrów i wymiarach 12,70m x 9,80m wyposażonym w liczne atrakcje wodne m.in.

 • 4 leżanki powietrzne,
 • gejzer powietrzny,
 • 4 masaże boczne,
 • masaż karku szeroki,
 • zjeżdżalnię familijną wykonaną z tworzywa sztucznego o wysokości 0,95m i długości 2,20m przeznaczoną dla rodzica i dziecka fundująca niezapomniane wrażenia podczas pobytu na pływalni;
 • zjeżdżalnie zewnętrzne dostarczającym wielu wrażeń przez cały rok niezależnie od pory roku;
  • dłuższa o długości 67m i średnicy 1,20m
  • krótsza o długości 44m i średnicy 1m

Obie zjeżdżalnie zakończone są dwoma bezpiecznymi hamowniami o wymiarach 5,77m x 1,50m i głębokości od 23-37cm.

Temperatura wody w kompleksie basenów rekreacyjnych wynosi 31-32 stopnie C.

Baseny rekreacyjne w Parku Wodnym OCTOPUS to doskonała propozycja zwłaszcza gdy odczuwasz, iż Twoje mięśnie stają się napięte jak struny. A to sprawia, że boli Cię Twoje ciało, czujesz narastające rozdrażnienie. Z coraz większym trudem się koncentrujesz, pracujesz wolniej i marzysz o chwili relaksu. Skorzystaj z masaży w basenie rekreacyjnym!

Brodzik

Basen przeznaczony najmłodszych dzieci o wymiarach 4,30m x 4,30m i głębokości 0,30m z małą zjeżdżalnią BENJAMIN; dla szczęśliwych przyjaciół i rodziny, którym towarzyszy słoń Benjamin, uprzejmy, wrażliwy, mądry, pomocny od zawsze ulubieniec najmłodszych. Wraz z dziećmi przeżywa mnóstwo niezwykłych przygód, odkrywając przed najmłodszymi tajemnice współczesnego świata i codziennego życia oraz trudy wspinaczki by osiągnąć cel- idealny zjazd prosto do wody. Jako przyjaciel jest zawsze gotowy stawiać czoła i rozwiązać każdy, nawet najmniejszy problem. Oprócz rozrywki i dobrej zabawy, pokazuje najmłodszym i ich rodzicom, jak ważne jest zdobywanie doświadczeń oraz wspólne działanie w miłej, przyjacielskiej atmosferze.

Jacuzzi z hydromasażem.

 To profesjonalne połączenie masażu, które odbywa się w wodzie. W niej wytwarzany jest ruch, który w połączeniu ze zmianami temperatury w różny sposób oddziałuje na ciało. To cała gama zabiegów oferujących różnorodne doznania.

  • masaż wodno-powietrzny: gdy go spróbujesz, zanurzając się w wannie poczujesz silny, ciepły i kojący strumień. Sprawia on, że napięte mięśnie pleców i nóg rozluźniają się, ogarnia Cię uczucie relaksu. Temperatura kąpieli wodnej wynosi  w granicach 35-36 stopni C.
  • Zalety stosowania: takie kąpiele odprężają, pobudzają, wzmacniają, wspomagają podczas okresów związanych z przeziębieniem.

GALERIA BASEN