-
Witamy w Parku Wodnym Octopus!
Z nami łatwo przekonacie się Państwo, że pragnienie i dążenie do osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia przynosi wiele pożytku. Nie tylko sprawia, iż poprawia się Wasze samopoczucie i kondycja, lecz również sprawia, iż nabierzecie energii, by zaangażować się w pracę zawodową, uprawiać sporty czy spędzać aktywnie czas z rodziną.
-
Dzień dziecka w Parku Wodnym Octopus
Dzień dziecka 2010.
-
Bowling w Parku Wodnym Octopus
Jedną z głównych atrakcji naszego obiektu jest 4-torowa kręgielnia, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do gry w bowling firmy Via-Bowling. Projekt kręgielni wykonany był przez fachowców zajmującymi się od lat realizacją tego rodzaju obiektów. .
-
Nauka pływania w Parku Wodnym Octopus
Pływanie jest najzdrowszym i najbardziej wszechstronnym ćwiczeniem całego organizmu. Pływanie jest dyscypliną sportu, którą może uprawiać każdy a wiek nie stanowi żadnego problemu.
-
Sala konferencyjna Parku Wodnego Octopus
Park Wodny OCTOPUS oferuje Państwu 163m2 atrakcyjnie zaaranżowanej sali konferencyjnej które doskonale nadają się do organizacji zarówno profesjonalnych spotkań biznesowych, szkoleń, spotkań integracyjnych oraz prywatnych i towarzyskich.
Godziny otwarcia
Basen i sauna: codziennie 6:00-22:45
Korzystanie wyłącznie ze strefy sauny możliwe jest codziennie tylko do godz. 15:00
Bowling:
pn-pt 14:00-22:00 sob.-nd 12:00-22:00
Restauracja DIVON (na piętrze):
pn-czw. 13:00-21:00 pt-nd 11:00-22:00
Vitex - stoisko z artykułami pływackimi:
pn-pt 13:30-21:00 sob.-nd 9:00-15:00
Gabinet Masażu:
pn-pt 9:00-21:00, sob 9:00-16:00
Dyżury telefoniczne Instruktorów
(nr tel. 509 458 393)Instruktor Pływania - Krystian Nowakowski
pn.-wt. 10:00-14:00
Mapa dojazdu
Kliknij i sprawdź mapę dojazdu do Parku Wodnego OctopusW 66 minut dookoła świata
Szanowni Klienci!
Serdecznie zapraszamy dowspólnej zabawy pt. " W 66 minut dookoła świata", którą organizujemy dla Państwa z okazji 3 urodzin Parku Wodnego Octopus. Impreza odbędzie się 09. 12. 2011 o godz. 22:00. 66 minut w rytmach muzyki charakterystycznej dla dziesięciu różnych państw, multimedialna podróż kulturowa.... Wstęp bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest pobranie wejściówki (paszportu) oraz potwierdzenie wzięcia udziału poprzez własnoręczny podpis na liście obecności w kasie Parku Wodnego Octopus do dnia 05.12.2011.
Gwarantujemy świetną zabawę :) !
Funkcjonowanie Parku Wodnego Octopus 11 listopada 2011
Szanowni Klienci, informujemy, że 11 listopada (piątek) Park Wodny Octopus będzie czynny jak co dzień, w godz. 6:00-22:45.
Nowy, przyjemny "kącik"
Szanowni Klienci,
dla uatrakcyjnienia Państwa pobytu w Parku Wodnym Octopus stworzyliśmy nowy, przyjemny "kącik".
Życzymy miłych wrażeń :)

Półki na ręczniki
... a w celu podniesienia komfortu korzystania z naszego obiektu zamontowaliśmy na ścianach półki na ręczniki i inne podręczne przybory.
Zachęcamy do korzystania!